Direct contact met een bike expert?
Bel naar 0182-621850 of stuur je vraag naar [email protected]
De BBB BLS-165 verlichtingsset is een verlichtingsset bestaande uit de BLS 161 Nanostrike 600 en het BLS 137 Signal achterlicht.
De BBB BLS-165 verlichtingsset is een verlichtingsset bestaande uit de BLS 161 Nanostrike 600 en het BLS 137 Signal achterlicht.
Het BBB BLS-161 Nanostrike 600 is een relatief compact voorlicht met een maximale lichtopbrengst van 600 Lumen. Er komt uit zo'n klein apparaatje toch een hoop licht, om de weg voor je goed te kunnen verlichten. Zo zit je veilig op de fiets als je ook wel eens paden neemt die niet goed verlicht zijn. Ook als je snel fietst heeft deze lamp nog een goede lichtopbrengst. De lamp bevat zes standen, waardoor je altijd de juiste lichtsterkte hebt tijdens het fietsen. De 2000 mAh batterij zorgt voor een lange brandduur, en het voorlicht is middels USB in 3:30u weer volledig op te laden.
Het BLS-137 Signal achterlicht is een compact maar krachtig achterlicht. Dit achterlicht is oplaadbaar via USB en heeft een maximale lichtsterkte van 50 Lumen. De geïntegreerde bevestigingsstrap is eenvoudig te gebruiken om het achterlicht aan de zadelpen te monteren. De strap past om zadelpennen met een diameter van 5 tot 42mm. De oplaadtijd is 1:45u.
In Moordrecht, vlakbij Gouda, vind je de grootste fietsenwinkel van Nederland en België. In onze grote fietsenwinkel is alles aanwezig. Naast het grote assortiment vind je er alles voor je fiets: van fietskleding tot fietsaccessoires. Online besteld? Je pakketje wordt dezelfde werkdag nog verzonden vanuit ons hypermoderne magazijn.
12GO Biking steunt Bikes4Africa door gedoneerde fietsen van klanten op te knappen en te verkopen. Ook zijn er gedurende het jaar verschillende evenementen waarmee geld in wordt gezameld. Bikes4Africa steunt hiermee verschillende goede doelen.
Wanneer fietsverlichting USB-oplaadbaar is hoef je niet elke keer batterijen te vervangen wanneer deze op zijn. Je laadt de verlichting eenvoudig op aan een USB-aansluiting.
Gezien worden:
Verlichting tot 100 Lumen wordt gebruikt om gezien te worden, je kunt hier geen wegdek mee verlichten.
Wegdek verlichten:
Verlichting met 100 tot 500 Lumen. Met dit type verlichting weet je zeker dat je het wegdek goed kunt verlichten als je rijdt in een minder goed verlichte omgeving.
Omgeving verlichten:
500 tot 1000 Lumen. Dit type verlichting is ideaal voor de onverlichte wegen waar je geen of af en toe een lantaarnpaal vindt.
Alles verlichen:
1000+ Lumen. Als je op onverlichte plekken rijdt en ondertussen goed wilt zien kan je ook kiezen voor verlichting van 1000 of meer Lumen. Wordt veel gebruikt om in het donker door bossen te fietsen.