We hebben de fiets besteld bij de leverancier, echter zijn we momenteel nog niet op de hoogte van de exacte leverdatum. Zodra dit bij ons bekend zal het bij het product worden getoond.
CUBE Litening Aero C:68X SLX 2027
- Geschikt voor veeleisende wielrenners die alleen genoegen nemen met topklasse prestaties en afwerking
- SRAM RED AXS biedt de snelste schakelprestaties en lichtste onderdelen
- Newmen carbon wielen met carbon spaken combineren een laag gewicht, stijfheid en aerodynamica
- Gewicht van slechts 7,1 kg maakt deze aero racefiets bijzonder licht
- Geïntegreerde cockpit biedt minder mogelijkheden om stuur en stuurpen afzonderlijk af te stellen
De CUBE Litening Aero C:68X SLX past bij jou als...
Je alles uit je prestaties wilt halen en alleen genoegen neemt met onderdelen van het hoogste niveau. De Litening Aero C:68X SLX is gemaakt voor de ervaren en veeleisende wielrenner die let op ieder detail en een aero racefiets zoekt waarop vrijwel nergens wordt bespaard. Van SRAM RED AXS met powermeter tot carbon VONOA wielen met carbon spaken: deze uitvoering is gemaakt om al je ritten zo snel mogelijk af te leggen.
Wat maakt de CUBE Litening Aero C:68X SLX uniek?
Nieuwe generatie C:68X aero frame
Het frame is gemaakt van C:68X carbon, het lichtste en meest hoogwaardige carbon dat CUBE gebruikt voor zijn racefietsen. Daarbij is deze fiets onderdeel van een nieuwe generatie Litening. Het gaat dus niet alleen om nieuwe kleuren of een nieuw modeljaar: CUBE heeft het frame en de voorvork opnieuw ontworpen om de fiets lichter en aerodynamischer te maken. Samen zijn frame en voorvork ongeveer 150 gram lichter geworden en volgens CUBE kan het nieuwe ontwerp tot 6 watt efficiënter zijn dan de vorige generatie.
SRAM RED AXS, het hoogste niveau van SRAM
SRAM RED AXS is gemaakt voor renners die de beste en lichtste racegroep van SRAM zoeken. Je schakelt volledig draadloos, snel en nauwkeurig, terwijl de 2x12-aandrijving met een 50/37 crankstel en 10-36 cassette zowel kleine schakelstappen als een groot bereik biedt.
Bovendien is het crankstel voorzien van een dubbelzijdige powermeter, waarmee je nauwkeurig je vermogen meet. Ideaal voor het uitvoeren van trainingen, het volgen van progressie of om beter inzicht te krijgen in je inspanning tijdens snelle ritten.
Carbon wielen en ruimte voor brede banden
De Newmen Streem A.49/54 VONOA wielset gaat een stap verder dan een normale carbon wielset. Niet alleen de velgen, maar ook de spaken zijn van carbon. Dat helpt om de wielset licht en stijf te houden, zodat de fiets direct reageert wanneer je uit een bocht sprint of hard aanzet. De combinatie van een 49 mm hoge voorvelg en 54 mm achtervelg geeft daarnaast veel aerodynamisch voordeel zonder het voorwiel extreem hoog en gevoelig voor zijwind te maken.
De fiets is uitgerust met 28 mm brede Continental Grand Prix 5000 banden. Wil je meer comfort of controle, dan biedt het frame zelfs ruimte voor banden tot 34 mm breed. Zo is de fiets ook klaar voor ruige kasseistroken.
Geïntegreerde aero cockpit
De IC Aero cockpit vormt stuur en stuurpen tot een strak geheel en werkt alle kabels volledig weg. Dat ziet er niet alleen strak uit, maar vermindert ook nog eens het gewicht en de luchtweerstand.
Andere uitvoeringen
Liever Shimano op hetzelfde topniveau? De CUBE Litening Aero C:68X SLT heeft dezelfde prijs en combineert hetzelfde prestatiegerichte karakter met Shimano Dura-Ace Di2. Of kijk bij al onze CUBE Litening modellen!
5/5
- Prijs-kwaliteit topfiets.
- Moet zeker niet onderdoen voor de "grote merken".








