Helaas, dit product is uit ons assortiment


- Nieuwste Shimano Ultegra R8000 afmontage
- Carbon voorvork
- Shimano hydraulische schijfremmen
- Redelijk aan de prijs
De Koga Colmaro Race Ultegra is gericht op de sportieve toerfietser die een fiets zoekt met een modern aluminium frame en een dikke Ultegra afmontage. De Colmaro Race heeft een schitterend mat zwart frame met een aerodynamische uitstraling. De achterbrug komt rechtstreeks uit de bovenbuis, wat zorgt voor een snelle look. Zin om snel te gaan? Dan staat de Colmaro op jouw te wachten!
Het lichtgewicht en sportieve aluminium frame, met conische balhoofdbuis en Press Fit trapaslagers, zorgt voor een stijvere constructie zonder gewicht toe te voegen. De nieuwe Shimano Ultegra groep garandeert uitstekende schakel- en remprestaties. De hydraulische Shimano Ultegra schijfremmen bieden meer remkracht onder alle omstandigheden.
De remmen zijn voorzien van Shimano Ice Technology dit voorkomt oververhitting, bovendien zorgt het extra grote oppervlak van de Freeza remschijven nog voor extra warmteverspreiding en duurzaamheid van o.a. de remblokjes. De betrouwbare en stijlvolle Shimano wielset voorzien van steekassen zorgen voor extra stijfheid. De Schwalbe One 28mm banden zijn geschikt voor alle weersomstandigheden.
0/5
No reviews