Helaas, dit product is uit ons assortiment
Lazer Sphere MIPS Racefiets Helm
- Advanced Rollsys® System
- MIPS systeem
- Ingebouwde brilhouder
- 14 ventilatiegaten
De Lazer Sphere Racehelm is een helm die uitstekend geschikt is voor jouw fietsavonturen. De pasvorm van de helm is gemakkelijk aan te passen dankzij het Advanced Rollsys® verstelsysteem. Doordat dit verstelsysteem aan de bovenkant van de helm zit, is er aan de achterkant plek voor een eventuele paardenstaart. Dankzij de 14 ventilatiegaten blijft je hoofd koel gedurende de rit. Door de in-mold constructie is de helm voorzien van een ingebouwde brilhouder.
De Sphere Racehelm is extra veilig dankzij MIPS. MIPS staat voor Multi-directional Impact Protection System en het absorbeert een deel van de impact bij een val door de binnenste schaal van de helm mee te laten bewegen met je hoofd. Met MIPS ben je nog beter beschermd tegen hersenschade als je op je hoofd valt.
De Lazer Sphere Racehelm kan ook gecombineerd worden met de Lazer Aeroshell, waarmee je je hoofd kunt beschermen tegen neerslag of je helm aerodynamischer kunt maken. De Lazer Aeroshell wordt niet meegeleverd, maar is apart verkrijgbaar.
Heren
Dames
4.9/5
- Gewoon super
- Zit lekker
- Lekker luchtig
- Leuk kleurtje
- MIPS
- Stellen is wat wennen vergeleken andere helmen
- Goede pasvorm
- Goede prijs-kwaliteitverhouding
Heren
Dames


