Helaas, dit product is uit ons assortiment


- Praktische voordrager
- 7 versnellingen
- Stevige standaard
- Brede banden
- Gewicht is relatief hoog
- Geen geveerde voorvork
Ze is mooi, ze is praktisch en gestyled tot in de puntjes: de Miss Grace. Praktisch met voordager, dubbel standaard en stuurblokkering. Dé fiets bij uitstek om te shinen in de stad. Ideaal en scherp geprijsd met Panasonic voorwielmotor.
De Gazelle Miss Grace HFP is samen met de Gazelle Heavy Duty NL HFP de leukste e-bike van Gazelle! Het is namelijk een elektrische fiets die vermomd is als transportfiets. De Miss Grace HFP is gebaseerd op de Gazelle Miss Grace 7V, en heeft dan ook 7 versnellingen, stuurblokkering, een sterk dubbel standaard en een V-brake rem voor met een rollerbrake achter. Wat de Miss Grace HFP zo leuk maakt is dat er gewoon een kratje of mandje op de voordrager kan, en zeker door de kleine Panasonic voorwielmotor zal niemand denken dat dit een e-bike is!
De Gazelle Miss Grace C7 HFP is een elektrische transportfiets met Panasonic voorwielondersteuning, een Shimano Nexus 7 versnellingsnaaf, een voordrager, rollerbrake achter en v-brake voor. De Panasonic motor heeft een uitneembare accu en een loopstand.
5/5
- Ziet er prachtig uit
- Rijdt echt heerlijk
- Rijdt minder kilometers ver dan het schermpje aangeeft
35 - 60 km
45 - 75 km
60 - 120 km
Mechanische velgremmen
Rollerbrakes