Helaas, dit product is uit ons assortiment
AGU Jumbo-Visma Lange Fietsbroek zonder zeem
- Rijd nu compleet in Jumbo-Visma stijl, ook in de winter
- Extra breed rugpand ter bescherming tegen de kou
- De broek heeft geen zeem
Rijd nu compleet in Jumbo-Visma stijl, ook tijdens de koudere dagen. Met deze broek weet je zeker dat je ook tijdens de koudere maanden zult opvallen. Bijna iedereen herkent team Jumbo-Visma wel, en als je nog een beetje doorrijdt zullen de meeste mensen denken dat je onderdeel bent van de wielerploeg.
Deze bibtight is gemaakt voor de koudere omstandigheden. De bibtight is gemaakt van lycra materiaal, wat strak aan zal sluiten op het lichaam. De broek heeft een extra breed rugpand, om extra bescherming tegen de kou te bieden. De bretels zorgen ervoor dat de broek op zijn plaats blijft zitten.
Let op! Deze bibtight is uitgevoerd zonder zeem. Dat betekent dat je voor de langere ritten kunt overwegen om een korte fietsbroek onder deze bibtight te dragen, of om eventueel een onderbroek met zeem aan te schaffen.
Onder de 0 graden
0 tot 10 graden
Onder de 0 graden
0 tot 10 graden




