Helaas, dit product is uit ons assortiment
- Erg duurzaam
- Goede allrounder, erg populair
- Grafeen 2.0
Dit is de allrounder uit de Rubino-serie en de opvolger van de G+. Een uitstekende keuze voor renners die op zoek zijn naar een slijtvaste en lekbestendige band, zonder compromissen op de rolweerstand. De Rubino Pro G2 is inzetbaar in alle weersomstandigheden, van droog en warm tot nat en koud.
Daarnaast heeft de band ook nog eens hele fijne rij-eigenschappen. Voor zowel beginners als fanatieke kilometervreters een prima keuze als toer- of trainingsband.
Het materiaal van de band is van Grafeen 2.0. De band is opgebouwd uit 3 verschillende compounds. Hierdoor wordt een ideale balans tussen rolweerstand, grip en duurzaamheid gecreëerd. Het karkas van de Rubino Pro G2 racefiets band is gemaakt van 150 TPI nylon. Het karkas is hierdoor iets stugger, maar ook extra duurzaam.
Een echte alleskunner met een goede grip, slijtvastigheid en lekbestendigheid. De Rubino Pro G2 is in de volgende maten beschikbaar:
- ETRTO: 23-622, Inch: 28 x 0,90, Frans: 700x23
- ETRTO: 25-622, Inch: 28 x 1.00, Frans: 700x25
- ETRTO: 28-622, Inch: 28 x 1,10, Frans: 700x28
- ETRTO: 30-622, Inch: 28 x 1,20, Frans: 700x30
Voor het monteren van deze buitenband is het handig om gebruik te maken van een set bandenlichters en een goede vloerpomp.
4.6/5
- Snelle levering
- Goed produkt
- Altijd alles op voorraad, en snel in huis
- Geen
- Goede grip.
- Goede prijs.
- Goed voor regenachtig weer.
- Jaar rond rijden met deze band.
- Nog niet gevonden.
- Goed te plaatsen