Helaas, dit product is uit ons assortiment
Maxxis Rekon Race EXO TLR MTB Buitenband
- Snelle cross country band
- 3C Triple Compound voor hogere duurzaamheid en stabiliteit
- EXO Protection technologie tegen stootlekken
- Tubeless Ready
De Maxxis Rekon Race EXO TLR is een goede mountainbikeband die perfect is voor onverharde paden. Deze band is ideaal voor een droge of natte ondergrond, dus in Nederland kan je met deze band goed fietsen.
Type noppen en profiel
De dicht bij elkaar gelegen middennoppen en twee rijen noppen aan de uiteinden die wat hoger zijn dan de middennoppen zorgen ervoor dat de band ideaal is voor op je achterwiel. Dit profiel zorgt voor goede snelheidstractie en goede grip op droog terrein en nat terrein.
Tubeless Ready
De Rekon Race is Tubeless Ready. Tubeless ready-banden, zijn banden die eerst nog voorbehandeld moeten worden voordat je er tubeless mee kunt rijden. Dit betekent dat je een speciaal tubeless ventiel moet plaatsen en de velg moet voorzien van speciaal velglint. Daarmee maak je de velg luchtdicht. Daarna kun je de band monteren en de latex er in doen. Door tubeless te rijden heb je minder kans op een lekke band. Tubeless rijden zorgt ook dat je een lagere bandenspanning kunt aanhouden, waarmee je meer grip hebt.
Karkas
Het karkas bied een specifieke compound-combinatie die licht en zeer duurzaam is, daarnaast heeft de band uitstekende grip in natte en droge omstandigheden. 120 TPI zorgt ervoor dat de band heel soepel is en een lage rolweerstand heeft.
Rubbersamenstelling
De Rekon Race banden zijn voorzien van 3C Triple compound. 3C Triple compound zijn banden die bestaan uit een combinatie van een harde, duurzame basislaag en twee zachte toplagen. Dit levert veel grip op en de band word hier een stuk stabieler door.
Montage
Voor het monteren van deze buitenband is het handig om gebruik te maken van een set bandenlichters en een goede vloerpomp. Wanneer je de band tubeless wilt maken heb je de tubeless sealant, een velglint en een tubeless ventiel nodig.
Droge bosgrond
Natte bosgrond
4.7/5
- omleggen
- geen
- Sterk en goeie grip
- Top voor de tijd van het jaar en het droge weer.
Droge bosgrond
Natte bosgrond


