Helaas, dit product is uit ons assortiment
- Shimano StepS E8000 middenmotor
- 500 Wh uitneembare accu
- Shimano SLX derailleurversnellingen
- Shimano Deore hydraulische schijfremmen
- Geen standaard meegeleverd, maar wel los aan te schaffen!
Een veelzijdige fiets met een prachtige uitstraling en minstens net zo goede rijeigenschappen, dat is de Koga Pace SX! Deze fiets heeft een zeer strak frame wat zorgt voor uitstekende rijeigenscappen. De fiets heeft een messcherpe wegligging, terwijl de geveerde voorvork en brede banden met goede grip ervoor zorgen dat je met deze fiets ook stukken over onverharde wegen kunt rijden. Veelzijdiger gaat een elektrische fiets niet worden!
De Shimano StepS E8000 middenmotor is het kloppende hart van deze fiets. Veel mensen denken dat de Shimano motoren minder goed zijn dan die van Bosch, maar die hebben dan nog niet met deze StepS E8000 motor gereden. De motor is krachtig, stil en zeer betrouwbaar! Qua rijgedrag lijkt de motor op de Bosch Performance Line, maar dan met net een beetje extra power dankzij de 70 Nm koppel. Geen helling is meer te steil en geen ondergrond te ruig met de StepS E8000! Dankzij de 500 Wh accu heb je bovendien een uitstekende actieradius.
De afmontage maake de Koga Pace SX helemaal af! Met 11 versnellingen van de Shimano SLX groep heb je altijd het juiste verzet en schakel je enorm soepel over tussen de versnellingen. Krachtige hydraulische schijfremmen zorgen dat je altijd op tijd tot stilstand komt, ongeacht de omstandigheden. Aan veiligheid dus geen gebrek!
Let op: Bij aankoop van deze fiets profiteer je van 5 jaar fabrieksgarantie op het Shimano Steps systeem. Dat is maar liefst 3 jaar extra fabrieksgarantie! Hierdoor heb je dus extra lange garantie op zowel de motor als de accu van de fiets.
4.8/5
- Comfortabel
- Krachtige motor
- Fietst top zonder trapondersteuning
- Bediening verlichting ingewikkeld
- Motor gehorig
- Comfortabel
- Lekker schakelen
- Goede ondersteuning
- Banden wat gehorig.
- Rijdt goed
- Mooie fiets
- Motor goed hoorbaar
- Licht is ingewikkeld
- zeer sterke soepele aandrijving
- top afgemonteerd
- rijdt fantastisch
- motor hoorbaar
- geen verstelbaar stuur
- bediening verlichting omslachtig
60 - 120 km
75 - 150+ km





