- Stevig aluminium frame dat tegen een stootje kan
- 600 Wh accu met bereik tot ruim 120 km
- IJzersterke Bosch Perf. Line Smart PX (90 Nm) geeft ongekende kracht
- Bosch Smart systeem: Alles inzien op jouw eBike Flow-app
- Bosch Kiox 300 is overzichtelijk en heeft navigatie
- Hydraulische schijfremmen geven uitstekende remkracht in alle weersomstandigheden
- Traploze Enviolo naafversnelling: altijd de juiste versnelling
- Gates CDX riemaandrijving is onderhoudsarm en stiller dan een ketting
De Kalkhoff Image 3 Excite 380 past bij jou als...
Jouw nieuwe elektrische fiets van alle luxe voorzien moet zijn. Je wil vooral snel en comfortabel op je bestemming aankomen zonder al te veel moeite te hoeven doen. Een krachtige motor met prettige ondersteuning, een flinke actieradius en fijne schakelmogelijkheden staan op jouw verlanglijst. Het sterke aluminium frame, de geveerde voorvork en zadelpen en de extra brede banden maken deze Image 3 Excite 380 ook nog eens lekker comfortabel.
Wat maakt de Kalkhoff Image 3 Excite 380 uniek?
De Kalkhoff Image 3 Excite biedt een unieke balans tussen comfort, veelzijdigheid en kracht. Deze Image 3 Excite is voorzien van de nieuwe Bosch Performance Line PX middenmotor met een koppel van 90 Nm. Daarmee heb je meer dan voldoende kracht om in de stad te kunnen fietsen, maar ook een rit door heuvelachtig of zelfs bergachtig gebied is geen probleem. Zelfs na stilstand kom je moeiteloos een heuvel op. De 600 Wh accu biedt een bereikt tot ruim 130 km op een volle lading.
Deze fiets is voorzien van het Bosch Smart System. Hierdoor kan je de motor verbinden met de eBike Flow-app op je smartphone en zie je ritgegevens als ritafstand, gemiddelde snelheid en trapfrequentie. Ook kan je je batterijpercentage en actieradius inzien en krijg je beschikking tot extra functies, zoals motorvergrendeling en de mogelijkheid om je smartphone als display voor de fiets te gebruiken. Standaard wordt de fiets geleverd met een overzichtelijk Kiox 300 display en een LED remote om de systemen te bedienen.
De fiets is verder uitgerust met onderhoudsarme onderdelen. Zo is de fiets voorzien van een Enviolo naafversnelling. Deze versnelling maakt geen gebruik van trappen, waardoor je het verzet heel nauwkeurig in kunt stellen. Het aanpassen van het verzet gaat net zo makkelijk als het aanpassen van het volume op de radio.
De combinatie met de onderhoudsarme Gates CDX riemaandrijving zorgt ervoor dat je praktisch geen onderhoud aan je aandrijving hebt. Een riemaandrijving is zeer stil en onderhoudsarm, omdat het niet gesmeerd hoeft te worden. Bovendien gaat een riem tot 4 keer langer mee dan een ketting.
Andere uitvoeringen
Bekijk alle Kalkhoff Image 3 Excite uitvoeringen.
0/5
No reviews
Rotatiesensor
Trapkrachtsensor