Helaas, dit product is uit ons assortiment
Garmin Hartslagsensor HRM Triathlon
- Compatibel met ANT+
- Uitwasbare band
- Geen Bluetooth
De HRM Triathlon Hartstlagsensor van Garmin is speciaal gemaakt voor triatleten. Deze hartslagsensor kun je namelijk gebruiken voor tijdens het fietsen, zwemmen en hardlopen. Door de afgedekte naden zit deze band zeer comfortabel, zowel in het water als op de kant. De band kan gewassen worden.
De Hartslagsensor kan drie verschillende soorten hardloopgegevens meten wanneer het gekoppeld is met de Garmin Forerunner 620/920XT of Garmin fēnix 2/3:
- Cadans (aantal stappen per minuut): totale aantal stappen.
- Verticale beweging (op- en neerbeweging tijdens het hardlopen): verticale beweging van het bovenlichaam.
- Grondcontacttijd: de hoeveelheid tijd voor iedere stap tijdens het hardlopen waarbij er contact is met de grond.
De HRM Triathlon Hartslagsensor kan ook gekoppeld worden met andere fitnessproducten die gebruik maken van ANT+, maar zal dan alleen de hartslag meten en geen andere hardloopgegevens.
ANT+ digitale sensoren zijn te koppelen met vrijwel alle fietscomputers van alle merken. Voor een complete lijst met compatibiliteit is de website thisisant raad te plegen: https://www.thisisant.com/directory/
Edge 520
Edge 530
Edge 820
Edge 820 Explore
Edge 830
Edge 1000
Edge 1000 Explore
Edge 1030
Cyclo 105
Cyclo 505
Elemnt
Elemnt Bolt
Elemnt Mini
Elemnt Roam
Edge 520
Edge 530
Edge 820
Edge 820 Explore
Edge 830
Edge 1000
Edge 1000 Explore
Edge 1030
Cyclo 105
Cyclo 505
Elemnt
Elemnt Bolt
Elemnt Mini
Elemnt Roam


