Brekr F250 Tex-Lock Eyelet X Series Beugelslot inclusief kabel
- ART 2-gecertificeerd beugelslot met twee verwisselbare beugelgroottes en ART 2 kabel
- Flexibele kabel met stalen kern en zachte textiel buitenkant voorkomt krassen op je frame
- Lengte van 160 cm maakt het makkelijk om je fiets aan een hek, paal of andere fiets vast te zetten
- Perfect te combineren met de Brekr Batterij Beugel om de F250 op slot te kunnen zetten
- Minder compact op te bergen dan een vouwslot of kort kettingslot
Het Brekr Tex-Lock Eyelet X Series Beugelslot inclusief kabel is een samenwerking tussen Brekr en Tex-Lock. Deze uitvoering is speciaal samengesteld voor de Brekr F250, maar kan natuurlijk ook gewoon gebruikt worden voor andere fietsen. Het slot combineert een flexibele kabel met een sterk beugelslot, waardoor je je fiets eenvoudig aan een hek, paal of fietsenrek kunt vastzetten.
Het slot heeft een ART 2-keurmerk. Dit keurmerk is vereist door e-bikeverzekeringen wanneer je je fiets aan een vast object wilt bevestigen. De kabel wordt vergrendeld met het meegeleverde beugelslot en dankzij de flexibiliteit is het slot vaak makkelijker in gebruik dan een traditioneel kettingslot. Het beugelslot heeft een schuifje om het sleutelgat schoon te houden. Er worden twee sleutels meegeleverd.
Het systeem werkt met een flexibel kabelslot dat wordt vergrendeld met een beugelslot. Bij deze Brekr-uitvoering worden twee verschillende beugelmaten meegeleverd. De kleinere beugel is handig wanneer je alleen de kabel wilt vergrendelen of weinig ruimte nodig hebt. De grotere beugel geeft meer ruimte om de fiets op slot te zetten en de kabel te gebruiken als verlengstuk. Dit maakt het makkelijk om de fiets aan een ander object, zoals een hek, paal of andere fiets te bevestigen.
In combinatie met de Brekr F250 Batterij Beugel kun je de Brekr F250 eenvoudig op slot zetten. Het beugelslot kan door de batterijbeugel worden geleid, waarna je het kabelslot door de fiets heen haalt. Wanneer je daarnaast de Brekr F250 Center Fietsmand gebruikt, is het opbergen van het slot erg eenvoudig.


