12GO Biking is de grootste fietsenwinkel van Nederland en België. Je kijkt je ogen uit!
Wat maakt onze winkel uniek?
1. Ontdek en test enorm veel verschillende A-merk fietsen 2. 400 meter indoor testbaan, onbeperkt proberen 3. Grootste collectie merken en modellen. 4. Onafhankelijk advies door merkonafhankelijkheid
Daarom vind je bij ons niet zomaar een fiets, maar de perfecte! En ook na de aankoop staan we voor je klaar, kijk maar naar onze reviews. Kom dus snel langs in onze enorme winkel met service-center in Moordrecht (tussen Rotterdam en Utrecht) voor een unieke fietservaring.
26.000+ klanten geven ons een 9,2/10
26.000+ klanten geven ons een 9,2/10
In ruim 20 jaar groeide 12GO Biking van boerenschuur tot grootste fietsenwinkel van de Benelux. Onze focus op service, vóór, tijdens en na aankoop, levert tevreden klanten op. Daarom beoordelen zij ons met een 9,2. Ook na je aankoop ben je altijd welkom!
Alle bestellingen vanaf €50 worden gratis verstuurd (NL/BE). Bestel je voor 21:00? Dan wordt je bestelling de volgende werkdag geleverd.
Gemakkelijk retourneren binnen 30 dagen
Gemakkelijk retourneren binnen 30 dagen
✓ Retourneren zonder printer via meegeleverd retourlabel ✓ Eigen bijdrage: €1,95 per retour ✓ Gratis retour bij fout of garantie ✓ Ruilen/retourneren kan ook in de winkel ✓ Hulp nodig? Klantenservice staat klaar
2 jaar garantie op dit product
2 jaar garantie op dit product
Op dit product heb je 2 jaar garantie. Tijdens deze periode worden gebreken en productiefouten kosteloos opgelost. Dit kan zowel in de winkel als online.
Deze broek gebruikt meer lycra dan de andere broeken van Pearl Izumi, wat je meteen voelt wanner je hem aantrekt. Daardoor blijft deze fietsbroek comfortabel op de langere ritten. De stof is goed ademend waardoor je het niet te warm krijgt en lekker door kunt fietsen, daarnaast beschermt het ook
Sorry, maar Pearl Izumi Interval Fietsbroek is niet langer te koop.
De Interval Fietsbroek heeft een ruimere broekspijpen dan de Expedition, Heb je smalle benen, kies dan voor de Expedition Bibshort. Tot honderd kilometer rijd je met de Interval heerlijk.
Deze broek gebruikt meer lycra dan de andere broeken van Pearl Izumi, wat je meteen voelt wanneer je hem aantrekt. Daardoor blijft deze fietsbroek comfortabel op de langere ritten. De stof is goed ademend waardoor je het niet te warm krijgt en lekker door kunt fietsen, daarnaast beschermt het ook nog eens tegen de zon. Het materiaal is heel elastisch zodat de broek goed aansluit en lekker zit. De broek is in het donker ook goed zichtbaar door de reflectie die erin zit. Door de bretels blijft de broek goed op zijn plaats en verschuift die niet tijdens het fietsen. De zeem in de broek zorgt voor een prettigere zit op het zadel.