- 800 Wh accu met bereik tot ruim 200 km
- IJzersterke Bosch Perf. Line Smart CX (85 Nm) geeft ongekende kracht
- Bosch Smart systeem: Alles inzien op jouw eBike Flow-app
- Bosch Kiox 500 is gemakkelijk afleesbaar
- Hydraulische schijfremmen zijn betrouwbaar en goed doseerbaar, ongeacht het weer
- Traploze Enviolo Automatiq naafversnelling: automatisch schakelen
- Gates CDX riemaandrijving is stil en gaat tot wel 15.000 kilometer mee
- Verende voorvork en zadelpen vangen oneffenheden uit het wegdek op
- Volledig uitgerust met accessoires dus je kan direct de weg op
Deze e-bike wordt geleverd met een ringslot, maar dit slot heeft geen ART** keurmerk en is daarom niet goedgekeurd voor de verzekering. We adviseren een passend en goedgekeurd ringslot nadat je de fiets in je winkelwagen doet.
De Flyer Gotour 7.23 past bij jou als...
Je echt op zoek bent naar een elektrische fiets die beter is dan een gemiddelde elektrische stadsfiets. Jouw nieuwe e-bike moet alleen maar voorzien zijn van pluspunten die ervoor zorgen dat het fietsen voor jou plezier oplevert. De onderhoudsarme riemaandrijving, traploze Enviolo naafversnelling, strak design met geïntegreerde accu, Bosch Smart Performance Line CX middenmotor, verende voorvork en zadelpen én hydraulische schijfremmen maken deze e-bike tot een echte parel.
Wat maakt de Flyer Gotour 7.23 uniek?
Onder de elektrische stadsfietsen is de Flyer Gotour 7.23 een echte uitblinker. De fiets is op alle punten afgemonteerd met de meest hoogwaardige onderdelen waar jij nog lang plezier van gaat hebben. Ook aan de uitstraling en de afwerking van de fiets mankeert niets. De Gotour 7.23 is opgebouwd rond een strak frame met mooie kleurstellingen. De kabels zijn via de stuurpen weggewerkt, waardoor er geen bedradingscircus ontstaat rondom je stuur. De verende voorvork en de verende zadelpen dempen schokken en trillingen van het wegdek moeiteloos, waardoor jij comfortabel in het zadel zit. Ja, ook wanneer je over kasseien rijdt.
Met de hydraulische schijfremmen hoef je nooit bang te zijn dat je niet op tijd stil kunt staan. De remmen bieden uitstekende prestaties onder alle omstandigheden, ook wanneer het regent.
Gebruiksgemak
Aan onderhoud hoef je bij de Gotour 7.23 niet snel te denken. De fiets is voorzien van Gates CDX riemaandrijving. De riem hoeft, in tegenstelling tot een ketting, niet gesmeerd te worden en maakt ook nog eens minder geluid. Ook de traploze Enviolo Automatiq naafversnelling is laag in onderhoud. Deze naafversnelling schakelt automatisch naar een zwaarder verzet wanneer je meer snelheid maakt en lichter wanneer hij merkt dat je omhoog gaat of stilstaat.
Elektrische aandrijving
Op het stuur vind je het Bosch Kiox 500 display en de LED remote, waarmee je de elektrische ondersteuning kunt bedienen. Dit is het meest uitgebreide display van Bosch. Het heeft namelijk verbeterde eigenschappen zoals een groter scherm waardoor de navigatie beter te zien is en houdt nu naast ritgegevens ook fitnessgegevens bij.
De 800 Wh accu is volledig geïntegreerd in het frame, wat de fiets een gestroomlijnd uiterlijk geeft. Met de sterke Bosch Performance Line CX middenmotor met een koppel van 85 Nm kom je elke heuvel en helling moeiteloos op. De elektrische systemen zijn ook te bedienen via de eBike Flow app van Bosch dankzij het Smart System. Deze is op zowel Android als iOS te downloaden. Hierbij komen handige functies kijken zoals bijvoorbeeld navigatie en Ride Screen.
Bosch Smart System
Deze fiets is voorzien van het Bosch Smart System. Hierdoor kan je de motor verbinden met de eBike Flow-app op je smartphone en zie je ritgegevens als ritafstand, gemiddelde snelheid en trapfrequentie. Ook kan je je batterijpercentage en actieradius inzien en krijg je beschikking tot extra functies, zoals motorvergrendeling en de mogelijkheid om je smartphone als display voor de fiets te gebruiken.
0/5
No reviews
Rotatiesensor
Trapkrachtsensor
Rechtop
Gebogen





