Helaas, dit product is uit ons assortiment
Bontrager Velocis Racefiets Schoenen Dames
- BOA en klittenband sluiting
- Zool versterkt met carbon
- Geschikt voor SPD-SL pedalen
- Goed ademend vermogen
De Bontrager Velocis Dames is een stijlvolle raceschoen geschikt voor het hogere segment. Deze schoen heeft een luxe uitstraling en zit bomvol met technologie. Niet voor niets is deze schoen geschikt voor de pro’s en fanatieke wielrensters die op zoek zijn naar een echte topschoen.
De Bontrager Velocis is opgebouwd met geperforeerd synthetisch leer dat zich automatisch vormt naar de voet en zorgt voor voldoende verkoeling. De Velocis heeft een BOA sluiting. Deze moderne sluiting zorgt ervoor dat je de schoen tot de milimeter nauwkeurig kunt sluiten om de voet. Het carbon draad beweegt mee over de wreef van je voet en volgt de natuurlijke anatomie. De klittenband sluiting op je neus helpt om de schoen lekker strak aan te trekken.
De ventilatie voorop de neus helpt om je voeten koel en droog te houden. De zool is gemaakt van composiet en versterkt met carbon. De zool krijgt 10 sterren op Bontrager’s stijfheidsindex. Max is 14 sterren. De pasvorm is ergonomisch en gericht op prestatie. Als je deze schoen aantrekt, wil je niet anders dan hard fietsen!

Heb je normaal maat 42?
| Koop een | Breedte | Binnenschoenmaat | |
| Bontrager | Maat 42 | breed | 272 mm |
| Northwave | Maat 42 | breed | 272 mm |
| Pearl Izumi | Maat 43 | breed | 265 mm |
| Scott | Maat 42 | smal | 275 mm |
| Shimano | Maat 43 | smal | 265 mm |
| Sidi | Maat 43 | zeer smal | 262 mm |
Let op: Tabel is indicatie. Per model kunnen de gegevens anders zijn. Wij raden het van harte aan om langs te komen in de winkel en de schoenen te passen.
Normale pasvorm
Brede pasvorm
5/5
- pasvorm
- harde zool
- Heerlijk lichte schoenen
- Leuke kleurcombinatie, eenvoudig schoon te maken
- Prettige sluiting
- Wel snel viezigheid zichtbaar op witte kleur
Normale pasvorm
Brede pasvorm





