- Organische remblokken van hoge kwaliteit
- Gemakkelijke installatie door het aflopende oppervlak
- Direct klaar voor gebruik
Organische schijfremblokken van BBB Cycling. Geschikt voor verschillende Hayes remsystemen. De remblokken worden geleverd in een set van 2 stuks, geschikt voor 1 rem.
Dit zijn de blauwe BBB schijfremblokken, deze zijn gemaakt van asbestvrije organische materialen. Deze schijfremblokjes presteren optimaal bij normale temperaturen en zijn daarom uitermate geschikt voor cross-country omstandigheden.
Het is niet nodig om de BBB remblokken in te remmen, dankzij een speciale behandeling tijdens de productie is het remoppervlak al verhardt.
Specificaties:
- Organische remblokken
- Geleverd in een set van 2 stuks, geschikt voor 1 rem.
- Exclusief splitpen
- Exclusief remblokveertje
- Geschikt voor Hayes Mechanical, SOLE hydraulic, MX2, MX3, MX4, MX5, GX2, Sole mechanical, CX pro.comp.expert, Cannondale Helix 6, Bengal ares, MB series, strida, Helix 5, Helix 7, Helix 7L and Helix 7.5
0/5
No reviews



