- Zool van nylon fiberglas, versterkt met carbon, voor een goede krachtsoverbrenging naar de pedalen
- Draaisluiting maakt de pasvorm makkelijk aanpasbaar, ook tijdens het fietsen
- Anti-slip grip op de hiel voor meer grip en ter voorkoming van blaren
- Driepuntsbevestiging (o.a. Shimano SPD-SL)
Beginnen met wielrennen is al duur genoeg. De R610 van AGU is een prima schoen om mee te beginnen.
De R610 Raceschoen van AGU is een heel fijne schoen voor als je begint met fietsen, maar wel gelijk goede kwaliteit schoenen verlangt. Ook voor de ervaren fietser die houdt van een goede prijs-kwaliteitverhouding zijn deze schoenen geschikt. De zool van deze schoen is gemaakt van nylon fiberglas versterkt met carbon, waardoor de kracht goed wordt overgebracht naar de pedalen. De R610 is voorzien van een aantal ventilatiegaten, zodat je ook met warme temperaturen nog comfortabel in de schoen zit.
De combinatie van een klittenbandsluiting met een draaisluiting zorgt ervoor dat de schoen prettig naar jouw voet af te stellen is. Zelfs tijdens het fietsen kan je de sluiting nog eenvoudig een tandje verdraaien, zodat de schoen bijvoorbeeld voor een sprint nog net wat strakker zit. De hiel van de schoen heeft een anti-slip grip, zodat je niet wegglijdt als je even een klein stukje moet lopen met de schoen.
De schoen is geschikt voor een driepuntspedaal, zoals bijvoorbeeld SPD-SL van Shimano. Schoenen van AGU zijn geschikt voor fietsers met normale voet. Let wel op dat de schoen iets kleiner uitvalt dan de voorgaande Agu schoenen.
4.7/5
- sluitingen en pasvorm
- soort schuim aan de binnenkant wat ruw aanvoelt, ben benieuwd hoe dat materiaal zich door de tijd heen gaat ontwikkelen. Hoeft geen minpunt te zijn trouwens.
- Zitten erg comfortabel
- Makkelijk strak genoeg zetten
- Bleken voor mij toch te klein, helaas geen maat 47 beschikbaar op dat moment
- Heel goed aanpasbaar
- Geen
Gemiddeld
Sportief



