Helaas, dit product is uit ons assortiment
Shimano Aerolite P Fietsbril
- Panoramisch gezichtsveld door randloos montuur
- Lichtgewicht
- Omkeerbaar neusstuk
- Ridescape Race lens verhoogt helderheid en contrast
- UV400-bescherming
Een fietsbril mag niet in de weg zitten. Daarom ontwierp Shimano deze duurzame, lichtgewicht fietsbril met randloos design en panoramisch gezichtsveld. De bril blijft goed zitten vanwege antislipmateriaal op de pootjes en is naar je gezicht af te stellen dankzij een omkeerbaar neusstuk.
Deze Aerolite P is verkrijgbaar met twee verschillende lenzen: de Ridescape Race en de Ridescape Ex Sunny. Het verschil tussen deze twee lenzen is dat de Ex Sunny lens iets minder licht doorlaat en vooral schitteringen filtert, waardoor je ogen minder snel vermoeid raken. De Ridescape Road lenzen zijn specifiek ontworpen voor gebruik op de weg. Deze lens versterkt bepaalde kleuren en onderdrukt juist andere, waardoor je alles enorm helder ziet.
Beide lenzen bieden goede bescherming aan je ogen. Dit komt ten eerste door de UV400-bescherming, maar ook doordat de lens mooi aansluit op het gezicht en daardoor goed te dragen is bij wind, regen of stof. Je houdt goed zicht doordat de lens waterafstotend is en het contrast en de helderheid verbetert. Dat maakt dat dit voor alle weersomstandigheden een fijne en veilige bril is. De lenzen bieden 21% lichtdoorlaatbaarheid.
Het gewicht van slechts 23,9 gram in combinatie met de comfortabele pasvorm en het fijne zicht zorgen ervoor dat je deze fietsbril met plezier de hele dag draagt.
De Aerolite Panorama fietsbril wordt geleverd met een brillenzakje en opbergdoos.
4.8/5
- Goedkoop
- Licht
- Ogen beschermd tegen stof/insecten
- Contrast prima, onafhankelijk van licht intensiteit
- Licht
- Comfortabel
- Goed met verschillende weersomstandigheden
- Flow achter de bril mag iets meer zijn
- Neussteun te wisselen voor andere maat
- Lekker kleurtje
- Lichte bril
- Geen?
- draagcomfor
- zit stabiel
Zonnig weer
Bewolkt weer





