Helaas, dit product is uit ons assortiment
- Borstelset met 5 verschillende borstels
- Met dit borstelset heb je de juiste borstels voor elk onderdeel op de fiets
- Zowel harde als zachte borstels in verschillende formaten
Met deze uitgebreide borstelset van Muc-Off kun je je fiets schoonmaken als nooit tevoren. Het unieke design van de borstels zorgt ervoor dat de borstel niet uit je handen kan slippen en heeft een rubberen rand om je materiaal te beschermen tegen krassen.
1. De Soft Washing Brush met forse borstelkop is de ideale basisborstel om je fiets goed schoon te maken.
2, Met de Detailing Brush kun je je fiets schoonpoetsen tot in elk hoekje of gaatje. De duurzame nylon borstel heeft een rubberen beschermrand om je materiaal niet te beschadigen.
3. De Claw Brush heeft een schraper om het modder makkelijk weg te kunnen halen. Hij is speciaal ontwikkeld om je ketting, cassette en tandwielen mee schoon te maken. Oftewel, ideaal voor de aandrijflijn.
4. Is de fiets schoon, maar heb je geen zin meer om je spaken stuk voor stuk te poetsen? Met de Wheel & Component Brush maak je in een handomdraai je velgen en spaken blinkend schoon.
5. De Two Pong Brush is ideaal voor het bereiken van modder op lastige plekken. De twee borstelkoppen kunnen worden aangepast om tot het beste gewenste resultaat te komen.
Ketting / Cassette
Voorvork
Frame
Carbon onderdelen
4.7/5
- harde en zachte borstels in verschillende afmetingen
Ketting / Cassette
Voorvork
Frame
Carbon onderdelen