Helaas, dit product is uit ons assortiment
- Enkele vermogensmeter zorgt dat je voor een vriendelijke prijs je vermogen kunt monitoren
- Gewoon te gebruiken met je Look Keo schoenplaatjes
- Instelbare veerspanning
- Pedaal-as is uitwisselbaar
- Na 120 uur moet je de batterijen vervangen
De Garmin Rally serie zijn de nieuwe vermogens metende pedalen van Garmin. De Rally vermogensmeters zijn ontwikkeld voor wielrenners, mountainbikers en gravellers om hun doelen te bereiken en prestaties te verbeteren. Deze Rally pedalen hebben strenge tests ondergaan om er zeker van te zijn dat ze doen waaarvoor ze gemaakt zijn, jezelf verbeteren!
Deze RK100 variant is de Look Keo variant. De Rally vermogensmeters met enkele sensor (RK100, RS100 en XC100) meten het totale vermogen en de cadans. Omdat het een enkelzijdig pedaal is wordt er geen links-rechts balans gemeten, maar bespaar je wel op de kosten. De slanke pedalen zijn ontworpen om jou doelgericht te laten trainen aan de hand van je wattages.
De overdraagbare sensor-as is uitwisselbaar, je kans dus de vermogensmeter per seizoen in een ander pedaal zetten om het hele jaar door je prestaties te monitoren. De pedaal midden-offset functie toont waar de kracht op het pedaal wordt uitgeoefend om de juiste positie van de schoenplaatjes te verzekeren.
De Rally vermogensmeters zijn dus beschikbaar in single en dual-sensing pedaalopties, de single sensing zorgt dat je voor een vriendelijke prijs je vermogen kunt monitoren tijdens je trainingen. Rally single systemen (RK100, RS100 en XC100) meten het totale vermogen en cadans, maar bieden geen inzicht in de fiets geavanceerde fietsdynamica, zoals een links/rechts verschil, terwijl de RK200, RS200 en XC200 dat wel bieden.
0/5
No reviews



