Helaas, dit product is uit ons assortiment
- Naadloze Strava integratie
- Koppelbaar met sensoren dankzij ANT+
- Uitgebreide trainingsmogelijkheden
- Koppelbaar met Smartphones dankzij Bluetooth
- Inclusief snelheid, cadans en hartslagsensor
- Geen SD kaartslot
- Geen point to point navigatie
De Garmin Edge 520 is een GPS fietscomputer met kaartfunctie. De Edge 520 is te koppelen met Strava live segmenten en is te koppelen met Smartphones via Bluetooth en met snelheid, cadans, hartslag en vermogenssensoren via ANT+. Het is een fietscomputer met een breed scala aan functies en is bedoeld voor de serieuze fietser die zichzelf wilt verbeteren. De Garmin Edge 520 Bundel wordt geleverd inclusief snelheidssensor, cadanssensor en hartslagband.
Met de Edge 520 is vrijwel alles te meten en bij te houden van je fietsrit. Met behulp van de GPS is er een nauwkeurige locatiebepaling om de rit terug te zien en te kijken waar je geweest bent, ook kan deze rit vervolgens gedeeld worden! Naast deze gegevens is het mogelijk om snelheid, cadans, hartslag en eventuele vermogensgegevens te meten en vast te leggen. Dankzij de naadloze integratie met Strava is het delen van tochten een eitje en kun je jezelf elke rit verbeteren.
De Edge 520 is een fietscomputer welke niet gemaakt is voor navigatie, er is echter wel een basiskaart aanwezig op het toestel waardoor je toch kunt zien waar je bent en je beginpunt makkelijker kunt achterhalen. Ook is het mogelijk om een route in te laden op het toestel en deze na te fietsen, met de beperkte kaart is dit echter duidelijk dat dit enkel als hulpmiddel gebruikt kan worden.
Op connectiviteit is er niet bezuinigd bij de Edge 520. Zo beschikt deze over ANT+ om te koppelen met sensoren, en ook is er de mogelijkheid om de Edge 520 te koppelen met je Shimano Di2 elektronisch geschakelde fiets om zo te zien in welke versnelling je zit. De ingebouwde Bluetooth is present om te koppelen met Smartphones en zo SMS berichten en telefoonoproepen op je scherm te krijgen. Het handigste aan de Smartphone koppeling is echter het automatisch synchroniseren na de rit om zo je ritgegevens automatisch in Garmin Connect te zetten.
De Edge 520 was de eerste Garmin waar Strava Live segmenten zijn gebruikt. Door gebruik te maken van deze segmenten krijgt men een melding op het scherm als een segment begint en kun je je best doen een zo goed mogelijke tijd neer te zetten en zo de beste van het segment te worden! Verder is de Garmin Edge 520 uitgevoerd met al het goede; schermverlichting, een stevige accuduur, en een advies voor herstel.
0/5
No reviews
ANT+
Bluetooth



