Helaas, dit product is uit ons assortiment
Stan's Notubes Injector 150ML
- Geschikt voor Presta-ventielen
- Voor het eenvoudig toevoegen of verwijderen van sealant
- Met bijgeleverde ventielsleutel om de kern te verwijderen
- Tot wel 150 ml sealant per keer aanbrengen
De Stans NoTubes Sealant Injector is een handig hulpmiddel dat wordt gebruikt voor het aanbrengen van tubeless sealant (dichtmiddel) in tubeless banden van fietsen. Deze injector kan tot 150 ml sealant per keer opnemen en toevoegen.
De injector maakt het mogelijk om sealant direct via het ventiel in de band te spuiten zonder dat je de band hoeft te verwijderen. Dit is vooral handig voor tubeless setups. De injector helpt bij het nauwkeurig afmeten en doseren van de juiste hoeveelheid sealant die nodig is voor je band, waardoor je verspilling voorkomt en de juiste hoeveelheid sealant in je band krijgt. Het voorkomt morsen en geknoei met sealant, wat vaak gebeurt als je het rechtstreeks uit de fles in de band probeert te gieten.
Met bijgeleverde ventielsleutel kun je de kern eenvoudig verwijderen om vervolgens de sealant toe te voegen of te verwijderen. Nadat het je het ventiel er weer op zet kan je de banden weer oppompen.


